logo firmy DEMO

 

OFERTA
firmy DEMO
HISTORIA
firmy DEMO
PIZZERIA
Mariano Italiano
 pub Bolek 
Nowy
Tawerna
 w Jastarni 
Bar
Kapitański
pub Mariano
Italiano
   kontakt   
z DEMO

 

Tawerna na Końcu Świata - Jastarnia

Jastarnia, Tawerna na Końcu Świata - wystrój lokaluPrzemiany takie, jak te dokonane w warszawskim pubie Bolek (Nowy), wprowadziliśmy także w Tawernie na Końcu Świata mieszczącej się przy porcie jachtowym w Jastarni. Potrzebna była tu kompletna reorganizacja funkcjonowania lokalu oraz całkowita zmiana jego wystroju - jednak na tyle subtelna, by podkreślić portowy charakter lokalu. Zmianie uległy także oferta menu i oferta imprez.

Efektem tych zmian, odczuwalnym przez naszych gości już w sezonie 2008, jest bardzo dobrze funkcjonujący lokal. Tawerna w sezonie letnim niemal codziennie wypełnia się do ostatniego miejsca przy imprezach karaoke lub koncertach zespołów na żywo grających covery największych polskich i światowych przebojów.

To tu, w Tawernie jest największy obecnie parkiet taneczny w Jastarni – na nim odbywają się m.in. popularne dyskoteki.
 

pizza Bolunio 2009

Zapewniamy duży wybór alkoholi, z których drinki przygotowują profesjonalni barmani i barmanki, zapewniamy też sprawną obsługę kelnerek. Z dań polecamy przede wszystkim wyśmienitą pizzę Bolunio i świeże ryby prosto z morza.

Lokal ten to aktualnie jedyny pub na Półwyspie Helskim, w którym regularnie co weekend (poza sezonem) odbywają się imprezy - z różnorodną muzyką i zapewniające dobrą zabawę.

   ☼  Tawerna na Końcu Świata przy OW Marina Klub,  ul. Rybacka 33,
84-140 Jastarnia  (prowadzimy ją od czerwca 2008)    <więcej>

 

ogródek piwny przy Tawernie w Jastarni

 

  

DEMO  -  PEŁNA OBSŁUGA LOKALI GASTRONOMICZNYCH